Aleksandra Čaka 134

Iegādājoties dzīvokli ir svarīgi izvērtēt visus iespējamos variantus, pieņemt lēmumu un saprast, cik atbilstošs ir piedāvājums. Projekta menedžeri vienmēr ir gatavi palīdzēt un pastāstīt par visām īpatnībām un noteikumiem, kas ir saistīti ar jaunā mājokļa iegādi.

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Dzīvokļa iegādes noteikumi

1. Rezervācijas līguma parakstīšana un iegādes noteikumi

Pēc Jūsu sapņu dzīvokļa izvēles tiek noslēgts dzīvokļa rezervācijas līgums. Rezervācijas maksājums sastāda 15% no pirkuma summas. Pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā,  brīdinot 30 dienas iepriekš, mēs aicinām pircējus uz nekustamā īpašuma pirkšanas - pārdošanas līguma parakstīšanu.

Gadījumā, ja Jūs esat nolēmuši iegādāties dzīvokli tad, kad projekts jau ir nodots ekspluatācijā, pirkšanas-pārdošanas līgums var tikt parakstīts uzreiz.

Pirkuma apmaksa tiek veikta pēc pirkšanas- pārdošanas līguma parakstīšanas un/vai saskaņā ar parakstītā darījuma konta līguma noteikumiem.

Gadījumā, ja darījumu finansē banka, tad pirkuma maksa tiek veikta saskaņā ar starpbanku vienošanos.

Nākamais etaps - vizīte pie notāra pircēja īpašuma tiesību nostiprināšanai Zemesgrāmatā. Pircējs apmaksā notāra pakalpojumus un sedz izmaksas, kas ir saistītas ar īpašuma tiesību reģistrāciju, kā arī valsts un kancelejas nodevas. Nepieciešamības gadījumā mēs sniegsim detalizētu plānoto maksājumu un nodevu aprēķinu.

Mūsu uzņēmums:

- noformēs visus nepieciešamos pirkšanas - pārdošanas līguma dokumentus;

- organizēs nostiprinājumu lūgumu parakstīšanu pie notāra;

- iesniegs visus dokumentus Zemesgrāmatā;

- informēs īpašnieku par Zemesgrāmatas apliecības saņemšanas laiku. 

2. Bankas finansējuma noteikumi

Mūsu uzņēmums cieši sadarbojas ar Latvijas vadošajām bankām un kredītiestādēm. Bankas finansējuma nepieciešamības gadījumā mēs varam rezervēt dzīvokli uz vienu nedēļu līdz saņemsim no bankas informāciju par kredīta piešķiršanu.  

3. Pieņemšanas- nodošanas akta parakstīšana un atslēgu saņemšana

Pēc īpašuma tiesību nostiprināšanas Zemesgrāmatā mēs organizējam tikšanos objektā, kur notiek dzīvokļa apskate un dzīvokļa pieņemšanas- nodošanas akta parakstīšana. Īpašniekam tiek nodots Zemesgrāmatas apliecības oriģināls un dzīvokļa atslēgas; tiek norakstīti visi skaitītāju rādījumi; tiek izsniegta apdares materiālu ekspluatācijas un kopšanas rokasgrāmata; tiek parakstīts apsaimniekošanas līgums.

4. Garantija

Garantijas laiks ir divi gadi (no pirkšanas- pārdošanas līguma parakstīšanas brīža). Jautājumu gadījumā īpašnieki var sazināties ar uzņēmuma menedžeri, informējot apsaimniekošanas kompāniju par garantijas gadījumu.


 

INTERESE

Ieskatieties aizkulisēs! Apmeklējiet atvērto durvju dienas

Pieteikties konsultācijai

Tālrunis uzziņām